Usługi outsourcingu informatycznego to prosta i skuteczna forma organizacji zewnętrznego działu IT, prowadząca do uproszczenia organizacji i redukcji kosztów. Zyskaj czas dla Twoich klientów i skoncentruj się na kluczowych obszarach swojej działalności.

Tworzymy politykę informatyczną przedsiębiorstwa, zapewniamy jej realizację zgodnie z uznaną metodologią oraz własnym zbiorem dobrych praktyk i know-how, opartym o doświadczeń w informatyzacji przedsiębiorstw. Naszym celem jest zapewnienie kompletnej obsługi informatycznej, realizowanej przez grupę dedykowanych specjalistów dysponujących kompetencjami we wszystkich zakresach eksploatowanego rozwiązania informatycznego. Wybierz outsourcing IT Warszawa w ITCenter.

Kiedy jest najlepszy czas na skorzystanie z usług OUTSOURCINGU IT?

GDY TWOJA FIRMA WCHODZI NA NOWY ETAP ROZWOJU I W ZWIĄZKU Z TYM POWSTAJE POTRZEBA WDROŻENIA NOWYCH ROZWIĄZAŃ IT, A W TWOIM ZESPOLE BRAKUJE WYSPECJALIZOWANYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRYCH POZYSKANIE WIĄŻE SIĘ Z DUŻYM WYSIŁKIEM I DUZYMI KOSZTAMI.

ZAPEWNIAMY:

  • ZARZĄDZANIE OBSZAREM IT – zarządzamy obszarem IT oraz podległym im rozwiązaniom
  • WSPARCIE I DORADZTWO – aktywnie wspieramy dobór odpowiednich rozwiązań informatycznych
  • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI IT – pod naszą opieką informatyczną są serwery, sieć, bazy danych, urządzenia zapewniające bezpieczeństwo
  • ZARZĄDZANIE PROCESAMI IT – projektujemy, wdrażamy i monitorujemy procesy zachodzące w systemie IT